Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Zakład Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.

Remont kanału ogólnospławnego w ul. Szarotki (od włączenia z ul. Jana z Kolna)

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie do pobrania
1 Ogłoszenie o przetargu.doc (DOC, 40.KB) 2017-03-14 14:48:42 40.KB 764 razy
Specyfikacja istotnych warunków zamówienia
1 SIWZ.doc (DOC, 591KB) 2017-03-14 14:48:42 591KB 943 razy
2 etap_8.pdf (PDF, 932KB) 2017-03-14 14:52:23 932KB 885 razy
3 opinia_zditm_-_etap_i_-_ul._szarotki.pdf (PDF, 370KB) 2017-03-14 14:52:23 370KB 1277 razy
4 legenda.pdf (PDF, 147KB) 2017-03-14 14:52:23 147KB 758 razy
5 07.pdf (PDF, 133KB) 2017-03-14 14:52:23 133KB 772 razy
6 rys3.pdf (PDF, 213KB) 2017-03-14 14:52:23 213KB 758 razy
7 09.pdf (PDF, 1.8MB) 2017-03-14 14:52:23 1.8MB 817 razy
8 strona_tyt.-projekt_wykonawczy.pdf (PDF, 226KB) 2017-03-14 14:52:23 226KB 979 razy
9 etap_22.pdf (PDF, 757KB) 2017-03-14 14:52:23 757KB 720 razy
10 etap_17.pdf (PDF, 923KB) 2017-03-14 14:52:23 923KB 865 razy
11 10.pdf (PDF, 1.2MB) 2017-03-14 14:52:23 1.2MB 920 razy
12 etap_5.pdf (PDF, 898KB) 2017-03-14 14:52:23 898KB 781 razy
13 strona_tyt.-inf._bioz.pdf (PDF, 231KB) 2017-03-14 14:52:23 231KB 713 razy
14 etap_19.pdf (PDF, 820KB) 2017-03-14 14:52:23 820KB 750 razy
15 opis_techniczny_-_ul._szarotki.pdf (PDF, 152KB) 2017-03-14 14:52:23 152KB 835 razy
16 projekt_odtworzenia_nawierzchni.pdf (PDF, 56.KB) 2017-03-14 14:52:23 56.KB 4804 razy
17 08.pdf (PDF, 159KB) 2017-03-14 14:52:23 159KB 755 razy
18 zditm_wniosek_-_skan_16.09.2015_szarotki_-_etap_i.pdf (PDF, 382KB) 2017-03-14 14:52:23 382KB 883 razy
19 rys2.pdf (PDF, 1.1MB) 2017-03-14 14:52:23 1.1MB 832 razy
20 pzt_1_szarotka.pdf (PDF, 1.7MB) 2017-03-14 14:52:23 1.7MB 833 razy
21 etap_2.pdf (PDF, 1.4MB) 2017-03-14 14:52:23 1.4MB 735 razy
22 rys5.pdf (PDF, 377KB) 2017-03-14 14:52:23 377KB 962 razy
23 etap_1.pdf (PDF, 1.4MB) 2017-03-14 14:52:23 1.4MB 885 razy
24 01.pdf (PDF, 1.8MB) 2017-03-14 14:52:23 1.8MB 784 razy
25 rys4.pdf (PDF, 216KB) 2017-03-14 14:52:23 216KB 975 razy
26 etap_3.pdf (PDF, 883KB) 2017-03-14 14:52:23 883KB 842 razy
27 errata_dp_specyfikacji_technicznych.pdf (PDF, 660KB) 2017-03-14 14:52:23 660KB 779 razy
28 05.pdf (PDF, 146KB) 2017-03-14 14:52:23 146KB 735 razy
29 etap_12.pdf (PDF, 962KB) 2017-03-14 14:52:23 962KB 797 razy
30 zgloszenie.pdf (PDF, 449KB) 2017-03-14 14:52:23 449KB 778 razy
31 etap_14.pdf (PDF, 882KB) 2017-03-14 14:52:23 882KB 728 razy
32 etap_16.pdf (PDF, 509KB) 2017-03-14 14:52:23 509KB 871 razy
33 etap_18.pdf (PDF, 929KB) 2017-03-14 14:52:23 929KB 728 razy
34 etap_20.pdf (PDF, 797KB) 2017-03-14 14:52:23 797KB 726 razy
35 etap_10.pdf (PDF, 944KB) 2017-03-14 14:52:23 944KB 907 razy
36 etap_4.pdf (PDF, 883KB) 2017-03-14 14:52:23 883KB 835 razy
37 projekt_budowlany-strona_tytulowa.pdf (PDF, 221KB) 2017-03-14 14:52:23 221KB 739 razy
38 09_2015_szczecin_szarotka_organizacja_robot.pdf (PDF, 85.KB) 2017-03-14 14:52:23 85.KB 1337 razy
39 pzt_2_szarotka.pdf (PDF, 1.2MB) 2017-03-14 14:52:23 1.2MB 891 razy
40 stwiorb_szarotka.pdf (PDF, 484KB) 2017-03-14 14:52:23 484KB 1217 razy
41 opis_szczecin_szarotka_wykonawczy_ostateczny.pdf (PDF, 533KB) 2017-03-14 14:52:23 533KB 2005 razy
42 strona_tyt.-przedmiar.pdf (PDF, 207KB) 2017-03-14 14:52:23 207KB 875 razy
43 02.pdf (PDF, 1.2MB) 2017-03-14 14:52:23 1.2MB 1022 razy
44 strona_tyt.-projekt_organizacji_robot.pdf (PDF, 227KB) 2017-03-14 14:52:23 227KB 739 razy
45 etap_6.pdf (PDF, 897KB) 2017-03-14 14:52:23 897KB 760 razy
46 etap_15.pdf (PDF, 820KB) 2017-03-14 14:52:23 820KB 1013 razy
47 zatwierdzenie_org._ruchu.pdf (PDF, 1.1MB) 2017-03-14 14:52:23 1.1MB 1045 razy
48 zditm_zgoda_na_lokalizacje_studzienek_rew..pdf (PDF, 2.5MB) 2017-03-14 14:52:23 2.5MB 811 razy
49 rys.1.pdf (PDF, 1.7MB) 2017-03-14 14:52:23 1.7MB 919 razy
50 warunki_przylaczenia_do_urzadzen_kan..pdf (PDF, 1.8MB) 2017-03-14 14:52:23 1.8MB 1931 razy
51 przedmiar.pdf (PDF, 89.KB) 2017-03-14 14:52:23 89.KB 942 razy
52 09_2015_szczecin_bioz_opis.pdf (PDF, 83.KB) 2017-03-14 14:52:23 83.KB 813 razy
53 06.pdf (PDF, 172KB) 2017-03-14 14:52:23 172KB 762 razy
54 etap_13.pdf (PDF, 878KB) 2017-03-14 14:52:23 878KB 705 razy
55 etap_7.pdf (PDF, 927KB) 2017-03-14 14:52:23 927KB 813 razy
56 opis_-_caly.pdf (PDF, 62.KB) 2017-03-14 14:52:23 62.KB 854 razy
57 organizacja_ruchu_-_cz.2.pdf (PDF, 9.1MB) 2017-03-14 14:52:23 9.1MB 999 razy
58 kmp_wniosek_-_skan_16.09.2015_szarotki_-_etap_i.pdf (PDF, 194KB) 2017-03-14 14:52:23 194KB 872 razy
59 etap_23.pdf (PDF, 524KB) 2017-03-14 14:52:23 524KB 704 razy
60 etap_11.pdf (PDF, 981KB) 2017-03-14 14:52:23 981KB 903 razy
61 uzgodnienie_mpwik.pdf (PDF, 325KB) 2017-03-14 14:52:23 325KB 1541 razy
62 03.pdf (PDF, 302KB) 2017-03-14 14:52:23 302KB 745 razy
63 strona_tytulowa-stwiorb.pdf (PDF, 237KB) 2017-03-14 14:52:23 237KB 910 razy
64 etap_21.pdf (PDF, 790KB) 2017-03-14 14:52:23 790KB 857 razy
65 etap_9.pdf (PDF, 949KB) 2017-03-14 14:52:23 949KB 945 razy
66 11.pdf (PDF, 148KB) 2017-03-14 14:52:23 148KB 742 razy
67 04.pdf (PDF, 365KB) 2017-03-14 14:52:23 365KB 1014 razy
Wyjaśnienia i zmiany SIWZ
1 Modyfikacja SIWZ i.doc (DOC, 35KB) 2017-03-27 14:11:35 35KB 676 razy
2 Modyfikacja SIWZ ii zmiana terminu.doc (DOC, 24.KB) 2017-03-30 08:03:39 24.KB 797 razy
3 Pytania i odpowiedzi.doc (DOC, 37.KB) 2017-03-30 08:04:02 37.KB 675 razy
4 Pytania i odpowiedzi ii.doc (DOC, 25.KB) 2017-03-31 10:43:45 25.KB 716 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 Informacja o otwarciu ofert.doc (DOC, 31.KB) 2017-04-07 07:20:05 31.KB 712 razy
Wynik postępowania
1 Ogłoszenie o wyniku postępowania Szarotki.pdf (PDF, 1.1MB) 2017-05-16 13:25:14 1.1MB 948 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Andrzej Dymitruk 14-03-2017 14:48:42
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Poręczewska - Bereszko 14-03-2017
Ostatnia aktualizacja: Andrzej Dymitruk 16-05-2017 13:25:14