Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Zakład Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.

Ogłoszenie dot.: "UTRZYMANIE W SPRAWNOŚCI TECHNICZNEJ I EKSPLOATACYJNEJ SPRZĘTU RATOWNICZEGO I UBRAŃ GAZOSZCZELNYCH BĘDĄCYCH NA STANIE ZWIK SP Z O.O. ..."


OGŁOSZENIE

Dotyczy: wyboru najkorzystniejszej oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pn.

„UTRZYMANIE W SPRAWNOŚCI TECHNICZNEJ I EKSPLOATACYJNEJ SPRZĘTU RATOWNICZEGO I UBRAŃ GAZOSZCZELNYCH BĘDĄCYCH NA STANIE ZWIK SP Z O.O., PRZEZNACZONYCH DO WYKONYWANIA PRAC SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNYCH, PRZEPROWADZANYCH W PRZYPADKU AWARII W MAGAZYNACH CHLORU I CHLOROWNIACH ORAZ DO WYKONYWANIA PRAC W ZBIORNIKACH I POMIESZCZENIACH OBIEKTÓW KANALIZACYJNYCH ORAZ INNYCH, PRZY KTÓRYCH ISTNIEJE ZAGROŻENIE NIEDOBOREM TLENU LUB MOŻLIWOŚĆ NARAŻENIA NA GAZY TOKSYCZNE”

Zamawiający - Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Szczecinie na podstawie art. 92 ustawy Prawo zamówień publicznych zawiadamia, iż w przedmiotowym postępowaniu jako najkorzystniejsza została wybrana oferta złożona przez:

Przedsiębiorstwo Handlowo - Techniczne Sprzętu Pożarniczego i Ochronnego SUPON S.A. ul. Przestrzenna 6 70-800 Szczecin

cena oferty brutto: 61.219,60

Dziękujemy za wzięcie udziału w przeprowadzonym przez nas postępowaniu. Osoba upoważniona do kontaktu z wykonawcami p. Renata Remiszewska tel. 091-489-88-12

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Izabela Gierczakowska - Nadzór merytoryczny 09-01-2006 09:35:36
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Izabela Gierczakowska - Nadzór merytoryczny 09-01-2006
Ostatnia aktualizacja: Izabela Gierczakowska - Nadzór merytoryczny 09-01-2006 09:35:36