Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Zakład Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.

Ogłoszenie dot.: Dostawa środków higienicznych w postaci mydła toaletowego w kostkach, kremu ochronnego do rąk i pasty BHP do rąk dla pracowników ZWiK Spółka z o. o.


OGŁOSZENIE

Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zapytania o cenę pn. „Dostawa środków higienicznych w postaci mydła toaletowego w kostkach, kremu ochronnego do rąk i pasty BHP do rąk dla pracowników ZWiK Spółka z o. o.

Zamawiający, Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o. o. w Szczecinie na podstawie art. 93 ust. 3 Ustawy Prawo zamówień publicznych informuję, iż w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego przeprowadzonego w trybie zapytania o cenę pod nazwą „Dostawa środków higienicznych w postaci mydła toaletowego w kostkach, kremu ochronnego do rąk i pasty BHP do rąk dla pracowników ZWiK Spółka z o.o.” zostało unieważnione na podstawie art. 93 ust.1 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych z tego powodu, iż nie złożono co najmniej dwóch ofert nie podlegających odrzuceniu.

Wszystkim, którzy złożyli oferty dziękujemy za udział w przeprowadzonym przez nas postępowaniu.

Osoba upoważniona do kontakty z Wykonawcami p. Edyta Krupińska 091/ 489 88 10

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Izabela Gierczakowska - Nadzór merytoryczny 28-02-2006 12:35:48
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Izabela Gierczakowska - Nadzór merytoryczny 28-02-2006
Ostatnia aktualizacja: Izabela Gierczakowska - Nadzór merytoryczny 28-02-2006 12:35:48